Анатолій Шкрібляк: Ми плануємо інвестувати 300 млн. євро на нові проекти

Анатолій Шкрібляк, засновник і акціонер компанії Budhouse Group

В кінці травня девелоперська компанія Budhouse Group відкрила в Харкові один з наймасштабніших торговельних центрів України — ТРЦ Nikolsky.

Всього в торговому центрі нового покоління розташовано 150 магазинів, ресторани, кінотеатр, боулінг, спортивний клуб. Загальна сума інвестицій в проект склала 110 млн євро, з яких 53,6 млн євро — кредит польського державного банку BGK.

Анатолій Шкрібляк: Ми плануємо інвестувати 300 млн. євро на нові проекти

 

— Наша компанія реалізувала ряд вдалих проектів із залученням іноземного банківського кредитування. Наприклад, раніше ми, спільно з нашими партнерами Multi (Нідерланди), залучили 52,1 млн євро синдикованого кредиту від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і австрійського Unicreditbank для Forum Lviv, — розповідає Анатолій Шкрібляк, засновник і акціонер компанії Budhouse Group.

Найближчим часом девелопер має намір також інвестувати 300 млн. євро на нові проекти: торгові центри в Одесі, Запоріжжі та Києві.

— Ми багато років успішно працюємо з міжнародними фінансовими партнерами і залучаємо кредитне фінансування. Завдяки бездоганній репутації Budhouse Group, з нами готові працювати іноземні банки. Для нас же вкрай важливий європейський етикет з банківськими установами, — каже Анатолій Шкрібляк.

Анатолій Шкрібляк: Ми плануємо інвестувати 300 млн. євро на нові проекти

 

Зараз девелоперська компанія активно закінчує будівництво житлового комплексу преміум-класу Linden Luxury Residences. Введення в експлуатацію заплановано на 2021 рік. Крім того, вже в цьому році Budhouse Group має намір приступити до будівництва торгово-розважального центру Yessa в Одесі. Також компанія побудує ТРЦ Khortitsa Mall в Запоріжжі. Вартість проекту складе більше 80 млн євро. Термін реалізації цього проекту — 2,5 роки.

— Після відкриття ТРЦ у Запоріжжі ми приступимо до будівництва торгового центру на пр. Перемоги в Києві. Сума інвестицій складе близько 220 млн євро. Цей проект ми також маємо намір реалізувати з міжнародними фінансовими партнерами, — уточнив Анатолій Шкрібляк.

Budhouse Group — це одна з найбільших девелоперських компаній України, яка управляє чотирма торговими центрами — ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), ТРЦ Nikolsky (Харків), а також готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).

  Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело