Буде оприлюднено аудит держави - Зеленський

Володимир Зеленський виступив зі щорічним посланням до Верховної Ради

Команда президента спробувала зрозуміти, що не так було зроблено в управлінні економікою України за багато років і як це виправити.

Уряд України найближчим часом оприлюднить аудит держави. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час щорічного послання глави держави до Верховної Ради у вівторок, 20 жовтня.

«Ми намагалися зрозуміти: що не так було зроблено в управлінні економікою за багато років і як це виправити. Уряд провів повноцінний аудит держави і протягом двох тижнів представить його результати. Нарешті», — сказав Зеленський.

За його словами, вже сьогодні зрозуміло, що попереду багато роботи, а пріоритети зрозумілі.

«Треба зменшити частку держави в економіці і розвивати державно-приватне партнерство. Наш фінансовий ресурс обмежений, ми не можемо задовольнити всіх. Але повинні допомогти тим, хто допоможе іншим. Це проекти з високим мультиплікатором, які повертають інвестиції через податки і створюють нові робочі місця», — сказав Зеленський.

Після досягнення миру на сході України глава держави має намір почати реінтеграцію, яка включатиме амністію.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський озвучив плани з реінтеграції Донбасу, які передбачають амністію. За його словами, для цього готується пакет законопроектів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись