«Інтерфакс-Україна» повідоміла, що найближчим часом слідчі СБУ повідомлять мотивом замовного вбивства Андрія Наумова. За інформацією ЗМІ, співробітник спецслужби був єдиною перепоною, що заважала Нескромному отримати високу посаду в керівництві.

Через Андрія Наумова Нескоромний не міг обійняти високу посаду в СБУ: ЗМІ опублікували можливий мотив замаху на співробітника СБУ

«Інтерфакс-Україна” повідомляє про те, що причиною замовного вбивства начальника ГУ внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова було те, що він являвся єдиною перешкодою для отриманням високою посади в керівництві Дмитром Нескромним. «Нескоромний задокументований в матеріалах негласного слідства, яке зафіксувало контакти Расюк (затриманого полковника), який був наближеною людиною до Нескоромного», — розповів співбесідник для «Інтерфакс-Україна». При цьому він наголосив: «Слідство планує оголосити публічно версію про те, що мотивом замовлення усунення Наумова стало те, що він був єдиною перешкодою для отримання високої посади в керівництві Служби безпеки України». Наразі в СБУ офіційно не підтверджують і не спростовують дану інформацію.

Джерело