COVID: У "червоній" зоні 8 облцентрів

Фото: twitter Біля Кабміну протестують проти обмежень, введених урядом під приводом карантину

У «червону» зону увійшли Суми, Івано-Франківськ, Лисичанськ, Полтава, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

Оновлені зони карантину почали діяти в Україні в понеділок, 19 жовтня. Про це повідомило інформагентство РБК-Україна з посиланням на рішення державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У «червоній» зоні опинилися вісім обласних центрів: Суми, Івано-Франківськ, Лисичанськ, Полтава, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

Тут дозволено продовжити роботу громадського транспорту, торгово-розважальних центрів і магазинів (крім Донецької області).

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота шкіл, коледжів, вищих навчальних закладів. Рішення про канікули або дистанційне навчання ухвалює місцева влада.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена робота приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного транспорту.

У Донецькій області дозволено відвідування установ, що надають соціальні послуги сім’ям з важкими життєвими обставинами.

У «помаранчеву» зону увійшли Вінниця, Луцьк, Дніпро, Ужгород, Київ, Львів, Одеса, Рівне, Херсон, Черкаси.

Тут заборонено роботу хостелів, турбаз і тощо. (Крім готелів), розважальних закладів, ресторанів (в нічний час). Забороняються масові заходи за участю більш як 20 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.

Так само не проводиться планова госпіталізація в лікарні, заборонена робота спортзалів, фітнес-центрів — крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 м2, установ культури.

У «жовту» зону увійшли: Запоріжжя, Калуш, Бровари. Тут діє заборона на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають «кризові» послуги).

Заборонені масові заходи за участю понад 30 людей і робота закладів харчування з 22:00 до 7:00. Всі інші регіони входять в «зелену» зону.

Нагадаємо, в Україні за попередню добу підтвердили 5231 випадок коронавірусної хвороби. Найбільше нових випадків в Харківській, Хмельницькій, Сумській, Львівській областях та в Києві.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись