Декана Харківського вишу піймали на хабарі

Фото: gp.gov.ua Декана одного з Харківських вишів викрили на отриманні хабаря

Декан вимагав у громадянина 15 тисяч доларів США за сприяння у вступі до аспірантури одного з Національних наукових центрів.

  Декана факультету одного з Харківських вишів викрили на отриманні хабаря. Про це в понеділок, 16 серпня, повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.   За даними слідства, декан вимагав у громадянина 15 тисяч доларів США за сприяння у вступі до аспірантури одного з Національних наукових центрів. При цьому суму неправомірної вигоди необхідно було розділити: 7500 доларів надати в найкоротші терміни перед вступом, а решта — безпосередньо перед захистом дисертації.   Першу частину неправомірної вигоди — 3500 доларів США декан факультету отримав 29 липня.   При отриманні 16 серпня ще 4000 доларів США його затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.   Зараз тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу і звільнення з посади.  

Декана Харківського вишу піймали на хабарі

 Декана затримали під час отримання частини грошей. Фото: gp.gov.ua   Як повідомлялося раніше, на Прикарпатті повідомлено про підозру керівнику відділу протидії кіберзлочинності в Івано-Франківській області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.   На Харківщині чиновник вимагав хабар за дозвіл провести змагання      

Джерело