Інвестори сепаратизму дочекалися на обшуки!

На території бази та офісів всеукраїнської мережі автозаправних станцій «БРСМ-Нафта» проходять слідчі дії. Офіційно у СБУ не пояснюють, із якою саме справою пов’язані обшуки, а також у чому підозрюють працівників та власників компанії.

Прихід оперативників спецслужби до однієї з найбільших компаній на ринку продажу палива підтверджують джерела 24 каналу у СБУ. Втім, подробиць обшуків правоохоронці не розголошують.

У пресслужбі СБУ наголошують, що обшуки проходять на підставі рішень суду, які були винесені задовго до оприлюднення інформації «Наших грошей із Денисом Бігусом» про фінансування «БРСМ-Нафтою» проросійського блогера Анатолія Шарія та його політичної сили. Тому ніякого стосунку до розслідування не мають.

За даними журналістів-розслідувачів, Анжела Ларкіна, яка керує багатьма підприємствами, пов’язаними із «БРСМ-Нафтою», фактично фінансує партію Шарія за рахунок грошей компанії, які було приховані від податківців.

Правової оцінки діям пані Ларкіної поки надано не було, але надія на це все ж є, оскільки правдивість розслідування будуть перевіряти у суді.

Об’єкт рейдерських захоплень

На початку жовтня 2020 року керівництво «БРСМ-Нафти» заявляло про спробу рейдерського захоплення й зазначало, що контроль над головною базою компанії фізично забрали «тітушки».  Через кілька днів після цього у компанії вже заявили про початок роботи бази та мережі АЗС у штатний режим.

Про спроби захоплень нафтобази у «БРСМ-Нафті» за останні 5 років говорили щонайменше 4 рази.

Справа про екоцид 

Відомо, що у СБУ розслідують кримінальну справу, де фігурують власники та керівництво компанії. Пов’язана вона із заподіянням шкоди екології та мешканцям населених пунктів біля Васильківа, де у 2015 році сталися масштабний вибух із пожежею.

Юридичний тиск на «БРСМ-Нафту» із вимогами численних компенсацій постраждалим здійснюють представники громадської організації «Фонд ліквідації наслідків Васильківської трагедії», який пов’язують із наближеним до Коломойського бізнесменом Павлом Куфтирєвим.

Джерело: https://news.24tv.ua/sbu-provodit-obshuki-kompaniyi-brsm-nafta-novini-dnya_n1434849 та прес-служба СБУ

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись