Кабмін затвердив програму національно-патріотичного виховання

Фото: kmu.gov.ua Засідання Кабміну, 30 червня

Соціальну програму впроваджуватимуть до 2025 року. Орієнтовно, обсяг її фінансування — 324,2 млн грн.

  Кабінет Міністрів на засіданні в середу, 30 червня, затвердив першу в Україні державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, повідомлено на сайті Міністерства молоді і спорту.   «Метою програми є вдосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування і утвердження української громадянської ідентичності», — сказав міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт.   За його словами, національно-патріотичне виховання — це один з головних векторів не тільки Міністерства, але і всього українського суспільства.   У програмі заплановано чотири пріоритетних завдання:  

  • формування української громадянської ідентичності;
  • військово-патріотичне виховання;
  • формування науково-методологічних і методичних основ національно-патріотичного виховання;
  • підтримка і співпраця органів держвлади й органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства з національно-патріотичного виховання.

  Приблизний обсяг фінансування — 324,2 мільйона гривень.   Відзначимо, що на сьогоднішнє засідання Кабміну всі міністри прийшли у футболках збірної України. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль привітав українців з історичною перемогою на футбольному Євро-2020.   Також стало відомо, що Кабмін планує виділити майже 30 млрд грн на програму Питна вода. На реалізацію програми за 5 років потрібно 28,6 млрд гривень, з яких 19,9 млрд гривень — з держбюджету, 11,6 млрд гривень — з інших джерел.  

Джерело