Ляшко розповів, що робити, коли за ковід-лікування вимагають гроші

Фото: Черновицкая ОГА У державних лікарнях лікування коронавірусу — безкоштовне

Розповідати про кожен конкретний випадок, коли вимагають за лікування гроші, головний санлікар рекомендує, зателефонувавши на гарячу лінію НСЗУ.

У тому випадку, якщо в державній лікарні вимагають заплатити за лікування коронавірусної хвороби, слід звертатися на гарячу лінію Національної служби здоров’я України (16-77). Про це в неділю, 18 жовтня, заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомив Радіо Свобода.

За його словами, співробітники Національної служби здоров’я мають свої територіальні підрозділи, вони розглянуть ці випадки і вирішать питання. Ляшко наголосив, що лікування коронавірусної інфекції нового типу повністю фінансується державою.

«Якщо хворий госпіталізований в стаціонар, в лікарні, в якій надається медична допомога хворим з коронавірусною хворобою, держава повністю покриває це лікування. Це так званий «ковідний пакет», на який Національна служба охорони здоров’я України укладає контракт з лікарнею і перераховує кошти», — пояснив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, що в Україні більш як 75 відсотків випадків летального результату за коронавірусної інфекції COVID-19 припадає на людей, старших за 65 років.

У дітей все інакше. Як відрізнити COVID від застуди

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись