Матеріали про Іловайський котел розсекретять

Фото: Венедиктова в Facebook Венедіктова зустрілася з родичами загиблих під Іловайськом

СБУ вже направила запити про розсекречення документів про Іловайську трагедію. На сайті ОГП зроблять окремий розділ за цією темою.

  Генпрокурор Ірина Венедіктова заявила про намір розсекретити матеріали про Іловайський котел. Про це вона повідомила у Facebook..     «Нами прийнято рішення про необхідність розсекречення матеріалів кримінального провадження щодо організації та проведення бойових дій в районі міста Іловайськ. Службою безпеки України вже направлені відповідні клопотання про розсекречення документів до Генерального штабу ЗС України та інші органи для прийняття відповідних рішень», — сказала Венедіктова.   Наразі ведеться робота над удосконаленням офіційного сайту Офісу генпрокурора, де з’явився окремий розділ, присвячений подіям під Іловайськом.   «Кожен зможе в будь-який час отримати інформацію про хід і результати слідства, а також ознайомитися з фотокопіями розсекречених матеріалів. Суспільство має знати правду», — заявила генпрокурор.  

  Нагадаємо, в Офісі генпрокурора вважають, що єдиним фактором, який призвів до трагедії в Іловайську в серпні 2014 року, є військова агресія РФ.      

Джерело