МАУП "заднім числом" опублікувала наукові матеріали Ківи

Фото: facebook.com/kivailya У мережі з’явилися «наукові матеріали» Іллі Ківи

Академія опублікувала нові версії збірників з конференцій 2018 і 2019 років, в яких з’явилися додаткові сторінки з матеріалами, де автором вказаний одіозний нардеп.

На сайті Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), де нардеп від ОПЗЖ Ілля Ківа проходив аспірантуру, з’явилися збірники науково-практичних конференцій з матеріалами Ківи, яких раніше не було. Про це повідомляє Bihus.Info.

Те, що МАУП опублікувала на своєму сайті «оновлені версії» збірників з матеріалами Ківи саме 27 квітня, а не раніше, видно з властивостей самих файлів.

В «оновлених» версіях збірників з конференцій 2018 і 2019 років з’явилися додаткові сторінки з матеріалами, де автором вказаний Ківа.

Водночас станом на ранок 1 травня старі варіанти збірників, на які посилається Bihus.info, недоступні для перегляду.

Нагадаємо, 26 квітня, Ілля Ківа захистив дисертацію і став кандидатом наук з державного управління. При цьому нардеп не зміг відповісти на питання опонента, заявивши, що зробить це в своїй наступній науковій роботі.

Після захисту Ківі сказали, що він «наклав на права журналістів і громадян». У відповідь нардеп запропонував піти з ним у туалет, де він «розповість і заодно закінчить те, що почав».

Пізніше стало відомо, що серед підтверджень апробації своєї роботи Ківа зазначив неіснуючі матеріали науково-практичних конференцій.

Джерело