Милованов розповів, скільки витратив на медичну допомогу після удару Данилюка

Фото: Милованов в Facebook Тимофій Милованов

Милованов отримав медичну допомогу в університетській лікарні в США, де викладає, адже він прибув туди наступного дня після інциденту.

 

Голова конкурсної комісії з обрання директора Бюро економічної безпеки екс-міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що медичне обслуговування після його бійки з недопущеним до відбору екс-секретарем РНБО Олександром Данилюком обійшлося в 5000 доларів. Про це в п’ятницю, 20 серпня, він написав у Facebook.   Він уточнив, що отримав медичну допомогу в університетській лікарні в США, де викладає, адже він прибув туди на наступний день після інциденту.   «На фото рахунок за візит в лікарню щодо ока. Загальна сума — п’ять тисяч доларів. Знижка 4,5 тис доларів. Знижка тому, що я викладач і лікарня належить університету. Залишок оплачує страхова і я. Моя доля — 150 доларів», — написав він.   Скріншот рахунку Милованов виклав у мережу.  

Милованов розповів, скільки витратив на медичну допомогу після удару Данилюка

Facebook / Милованов   Нагадаємо, що колишній секретар РНБО Олександр Данилюк побився з радником голови ОПУ Тимофієм Миловановим на святкуванні дня народження першого. Чоловіки відійшли в сторону, щоб поговорити. У якийсь момент розмова переросла в суперечку, а потім у бійку.   Нагадаємо, колишній секретар РНБО Олександр Данилюк прокоментував інцидент з радником глави Офісу президента Тимофієм Миловановим.   Раніше Тимофій Милованов назвав причиною конфлікту з колишнім секретарем РНБО Олександром Данилюком суперечку законності рішення комісії про недопуск останнього до держслужби.       Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet   Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело