На кордоні з РФ попередили контрабанду ліків

Фото: Госпогранслужба Викрито масштабну схему контрабанди медпрепаратів

Фігуранти налагодили поставки медпрепаратів сумнівного походження від переправлення через кордон до надходження в роздрібні мережі аптек.

  На кордоні з РФ у пункті пропуску Бачівськ прикордонники затримали автомобіль MAN. У ньому виявили лікарські засоби з ознаками фальсифікації, коробки для ліків та інструкції із застосування до них. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.   Одночасно в Києві проведено обшуки в осіб, роль яких полягала в отриманні контрабандних поставок і надалі розподілі отриманої продукції в мережі аптек з метою реалізації. Також пройшли обшуки в аптеках, які залучалися до роздрібної торгівлі лікарськими засобами з ознаками фальсифікату.   Всього вилучено понад 10 тисяч одиниць медичних препаратів понад тисячу найменувань. Все вилучене направлено на проведення відповідних експертних досліджень. Слідчі дії тривають.  

  Раніше повідомлялося, що в Одесі СБУ заблокувала незаконне переправлення з РФ в Україну несертифікованих лікарських засобів, що містять психотропи.    

Джерело