На Закарпатті критична ситуація з коронавірусом

Закарпаття з понеділка в «червоній» зоні

Закарпатська область стала четвертою в Україні з «червоним» рівнем захворюваності. За тиждень кількість інфікованих зросла на 24%.

У Закарпатській області склалася критична ситуація із захворюваністю на коронавірус. Про це в понеділок, 8 березня, заявив головлікар обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

За його словами, за минулий тиждень кількість хворих зросла на 24%, кожен день виявляють понад 500 нових випадків, вмирає по 12 осіб.

Відзначається зростання захворюваності серед дітей — на 5%, а також людей у ​​віці 35-45 років.

Всі палати інтенсивної терапії в обласній клінічній лікарні заповнені.

«Така ситуація повинна спонукати закарпатців серйозно задуматися і бути свідомими в дотриманні всіх карантинних обмежень», — сказав Поляк.

Як відомо, з сьогоднішнього дня Закарпаття перейшло в «червону» карантинну зону.

За даними Міністерства охорони здоров’я, на сьогодні норма госпіталізації хворих на коронавірус перевищена в дев’яти регіонах. До цього переліку додалася Тернопільська область.

Серед них чотири регіони «червоної зони» — Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. Решта перебувають в «помаранчевій зоні» — Київ, Вінницька, Миколаївська, Хмельницька та Тернопільська області.

Також в «помаранчевій зоні» залишаються Харківська, Сумська, Львівська, Київська та Донецька області.

Варто зазначити, що добовий приріст коронавірусу в Україні знижується три дні поспіль, що є традиційною картиною для вихідних.

 

Коронавірус Кіпр скасовує обмеження для британців, які зробили щеплення СюжетПаспорт вакцинації від коронавірусу в ЄС: «мінне поле» етики і права СюжетЧому в Україні помирає так багато пацієнтів із COVID, підключених до ШВЛ Рим заборонив експорт вакцини Astrazeneca до Австралії Німецькі науковці про коронавірус: театр безпечніший за супермаркет

Джерело