Українці не довіряють НАБУ, САП, НАЗК і МВС. За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, у цих структур найнижчий показник довіри. Найвища підтримка у Служби безпеки України. Про це повідомляє Центр Разумкова

Опитування: Українці не довіряють НАБУ, НАЗК, САП та прокуратури


За результатами опитування, проведеного Центром Разумкова, у Служби безпеки України найвища підтримка громадян. Найнижчі показники довіри у НАБУ, САП, Назка і МВС.

Опитування проводили з 5 по 9 березня цього року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя». У ньому взяли участь 2018 респондентів у всіх регіонах країни. Повідомляється, що теоретична похибка не перевищує 2.3% з імовірністю 0,95.

Більше 40% респондентів опитаних довіряють Службі безпеки України. Баланс довіри-недовіри до відомства становить всього -4.8%, що вдвічі вище, ніж у Національній поліції. Її показник -8.8%.

Найнижчі показники у НАБУ, НАЗК і САП. Структурам не довіряють 70% українців, а баланс довіри-недовіри до них знаходиться на рівні -55%.

Цікаво, що главі МВС Арсену Авакову не довіряє 71% опитаних, а Генеральній прокурці Ірині Венедиктовій — 63%. Баланс довіри-недовіри до них становить -53%.

Схоже, що не дивлячись на очікування суспільства, антикорупційні органи за час своєї роботи не змогли довести громадянам свою спроможність. Вкрай низьким залишається і рівень довіри до Національної поліції.