Під Маріуполем відбулися навчання ППО

Фото: МВД Навчання Нацгвардії біля Маріуполя

Гвардійці відточували свою майстерність, тренувалися стріляти із зенітних установок і вести боротьбу з ворожими БПЛА.

 

Біля Маріуполя завершилися польові навчання підрозділів протиповітряної оборони окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 Національної гвардії України. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Повідомляється, що основною метою навчань було підвищити рівень організації ведення бою в різних умовах, налагодити ефективне управління розрахунками в бою і підняти рівень польової виучки особового складу.

Протягом тижня особовий склад розрахунків ППО відточував свою майстерність, починаючи з розвідки повітряного противника на місцевості, боротьби з БПЛА, закінчуючи виконанням вправ по стрільб із зенітних установок ЗУ-23-2.

Під час навчань військові отримали теоретичні та практичні знання з управління зенітними установками. Поліпшили навички у визначенні відстані до цілей, орієнтуванні на місцевості, пересуванні до вогневої позиції і від неї в укриття.

Раніше повідомлялося, що в Одеській області координаційна група Антитерористичного центру при СБУ провела масштабні тренування в рамках навчань Сі Бриз-2021.

 

Джерело