Під Одесою горіла база відпочинку

Фото: Траса Е-95 В Одеській області масштабна пожежа

Кілька пожежних машин загрузли в багнюці на під’їзді до бази відпочинку. Рятувальники були змушені пішки добиратися до місця пожежі.

  У місті Южне Одеської області ввечері в суботу почалася масштабна пожежа на базі відпочинку Черкащанка. Про це в суботу, 23 січня, повідомили в Telegram-каналі Одеса INFO.   При цьому, як відзначили свідки, гасіння пожежі значно ускладнене, оскільки кілька пожежних машин загрузли в багнюці на під’їзді до місця події і пожежники добираються туди пішки.   «Зараз ситуація більш-менш спокійна, вода подається безперебійно. Для гасіння пожежі було прийнято рішення підключитися до пожежного гідранта профілакторію-санаторію Портовик. Це відбувається ланцюговим методом: один автомобіль знаходиться недалеко від санаторію-профілакторію Портовик, він підключений до пожежного гідранта. Пожежний рукав кинутий до іншого автомобіля, який знаходиться від санаторію-профілакторію Портовик приблизно через півкілометра», — про це повідомляє Студія телебачення МИГ.  

    Нагадаємо, 21 січня в Харкові сталася пожежа у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для людей похилого віку. На момент пожежі в будівлі знаходилося 33 особи, 15 з них загинули, ще п’ятеро постраждали.  

Джерело