Вона намагалася замотивувати українців

Прессекретар Зеленського закинула ніжку і задумалася про глибоке: "Це вставати після"

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель продовжує ділитися своїми думками на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Вона опублікувала особисту фотографію, на якій дівчина сидить в підвісному кріслі «Коконі» в жовтій сукні і дивиться кудись убік.

Вона заявила, що абсолютно не мають значення будь-які досягнення, чи терпите ви поразки, чи вириваєте перемоги і чи виходить у вас робити бажане. «Що має значення-це дія, це вставати після кожної помилки, не опускати рук, не рахуватися з критикою, удосконалюватися і вдосконалювати ідеї, проекти, знаходити рішення і йти далі», — додала вона.

Крім того, також не мають значення і моменти падіння духом, важливіше те, що тепер ви знаєте, як це бути низько. Бо саме тоді ви зуміє пізнати ціну перемоги. Смуток, за словами Мендель, є порожнечею. Також Юлія виділила сьогодення, виділення суті, віру в людей, можливість бачити в них добре і світле, як такі, що мають значення.

View this post on Instagram

Не має значення, які у вас досягнення, чи виходить зробити бажане, зазнаєте ви поразки чи вириваєте перемоги. Що має значення — це дія, це вставати після кожної помилки, не опускати рук, не зважати на критику, вдосконалюватися і вдосконалювати ідеї, проекти, знаходити рішення і йти далі. Не мають значення ті моменти, коли ви падаєте духом. Має значення, що ви знаєте — як це бути низько. Бо потім ви зрозумієте, яка ціна перемоги. Не має значення зневіра. Бо це порожнеча. Має значення ваша можливість бачити справжнє, вирізняти суть, вірити в людей, бачити в них добре і світле і знати, що ви зробите все, щоб було краще. Має значення можливість психологічно бути готовим до ризиків, поразок, боротьби, помилок, сприймати за нормальне картання, знати, що сумніви — ознака здорового глузду, знати, що можеш бути правим, коли не праві всі навколо, і йти за своєю метою, за тим, у що віриш, не опускаючи рук. Має значення добре слово, підтримка, чути іншого, має значення остання копійка, бо вона відчутніша за добробут, має значення говорити про важливе, бо про це завжди мовчать. Важко працювати по 12 годин. Легко працювати 24/7, коли робиш те, у що віриш.

A post shared by Iuliia Mendel (@iuliia_mendel) on Oct 18, 2020 at 2:25am PDT

«Має значення можливість психологічно бути готовим до ризиків, поразок, боротьби, помилок, сприймаючи за нормальне покарання, знати, що сумніви — ознака здорового глузду, знати, що можеш бути правим, коли не праві всі навколо, і йти за своєю метою, за тим, у що віриш, не опускаючи рук», — також заявила прес-секретар.

І підсумувала, що легше працюється 24/7, коли робиш те, у що віриш.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, найкраща подружка Порошенка Геращенко накинулася на гаманець Зеленського: «Є зайві гроші…»

Як повідомляв «Знай.ua», остання надія на президента: Зеленського благають «припинити» 2020 рік.

Знай.ua писав, українці «розмазали» Галкіна за пародію Зеленського на його 5 питань: «У нас війна з Росією»

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись