Рада сьогодні займеться призначеннями в КСУ

Фото: Пресс-служба Верховной Рады Рада займеться призначеннями суддів КСУ

На порядку денному нардепів — призначення двох суддів Конституційного Суду України, доукомплектувавши таким чином вакансії.

На засіданні Верховної Ради в п’ятницю, 6 листопада, нардепи планують розглянути низку питань, зокрема, про призначення суддів Конституційного Суду. Це випливає з порядку денного ВР.

Зокрема, парламентарії сьогодні планують розглянути два проекти постанов про призначення суддів КСУ.

Раніше голова комітету з питань правової політики Андрій Костін розповів, що Верховна Рада на засіданні 6 листопада планує призначити двох суддів Конституційного Суду України.

Також перший заступник голови Ради Руслан Стефанчук пропонував парламенту цього тижня доукомплектувати вакансії, наявні в Конституційному Суді України.

Разом з тим, в порядку денному відсутній законопроект голови ВР Дмитра Разумкова з відновлення електронного декларування. Його розгляд напередодні заблокував нардеп Олександр Дубінський, внісши альтернативний законопроект.

Нагадаємо, декількома днями раніше в Раді ініціювали зміни в діяльність КСУ, внісши законопроект, згідно з яким процедуру діяльності Конституційного суду України визначатиме не регламент суду, а закон.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись