Прес-служба СБУ повідомляє, що українська сторона за ініціативи СБУ застосувала санкції проти молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA.

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ


Другий список санкцій за день. Служба безпеки України повідомила, що крім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані також до двох авіакомпаній. До молдавської JET4U S.R.L. і португальської JET4U LDA, якими український нардеп Віктор Медведчук, за сумісництвом ще й кум російського президента, літав в РФ і в окупований Крим.

На підставі виявлених порушень Служба безпеки рекомендувала РНБО застосувати до зазначених компаній такі санкції як: зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів. Повідомляється на сайті СБУ.

Санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набрання законної сили рішенням Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова.

Дії СБУ, РНБО і президента Зеленського по боротьбі з антиукраїнською пропагандою сьогодні затьмарили багаторічну імітацію бурхливої діяльності минулої влади.

Джерело