Служба безпеки повідомила, що надала Мін’юсту матеріали щодо виявлених порушень законодавства при реєстрації «Партія Шарія», а також щодо протиправних дій її лідера.

Про це повідомляє пресцентр СБУ

СБУ хоче закрити «Партію Шарія» через порушення вимог чинного законодавства при її реєстрації

При реєстрації партії «Партія Шарія» були виявлені невірності, а також порушення закону її лідером. Служба безпеки України надала Міністерству юстиції України всі матеріали по справі. Про це йдеться на фейсбук-сторінці СБУ.

Позов про заборону діяльності «Партії Шарія» вже переданий до Окружного адміністративного суду Києва, а перше засідання у справі відбудеться 6 квітня 2021.

Крім того, поінформоване джерело в правоохоронних органах уточнив, що мова йде про фальсифікації підписів, які були надані під час реєстрації партії.

Нагадаємо, що за даними СБУ Шарій з 2012 року сприяв російським структурам в проведенні спеціальних інформаційних операцій проти України. За це проти нього відкрито кілька кримінальних справ.

Також відомо, що за документами «Партія Шарія» використовує прізвище жителя Дніпра Віктора Шарія, а не проросійського блогера Анатолія Шарія. Він погодився «позичити» блогеру своє прізвище для реєстрації партії за 500 доларів.