Контррозвідка Служби безпеки України зупинила спробу прихованого вивезення за кордон товарів подвійного призначення через тимчасово окуповану територію АР Крим.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ

СБУ заблокувала незаконне переправлення корабельного обладнання до РФ

Відомо, що СБУ вдалось попередити спробу прихованого вивезення за кордон товарів подвійного призначення через тимчасово анексовану територію АР Крим.

«Співробітники контррозвідки отримали інформацію про те, що двоє мешканців Миколаєва намагаються організувати канал незаконного переміщення корабельного технологічного обладнання до РФ. До протиправної діяльності вони залучили декількох спільників як кур’єрів для нелегального переміщення продукції», — повідомляється на сайті СБУ.

Також відомо, що на контрольному пункті «Каланчак» під час огляду транспортного засобу зловмисників правоохоронці виявили товари подвійного призначення, які фігуранти приховали серед особистих речей.

Згодом агенти контррозвідки провели обшук за місцем проживання фігурантів. Це дозволило виявити корабельні агрегати різного призначення у Миколаївській і Херсонській областях.

Вилучені предмети направлено на експертизу. Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру.

«У межах кримінального провадження за ст. 333 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення» — повідомляє СБУ.

Інформація щодо можливого викрадення виявленого обладнання з об’єктів суднобудівної галузі Миколаївщини перевіряється Службою безпеки України.