Сепаратисти не пропустили через КПВВ 30 українців за тиждень

Фото: dpsu.gov.ua Сепаратисти не пропустили через пункти пропуску 30 українців за тиждень

Українські прикордонники забезпечили повернення громадян на територію, підконтрольну уряду.

На Донбасі сепаратисти перешкоджають переміщенню українців на тимчасово непідконтрольні уряду території, блокуючи рух на своїх пунктах пропуску. Про це повідомляє МВС України в суботу, 12 червня.

На цьому тижні сепаратисти не допустили в ОРДЛО 30 українців. Українські прикордонники забезпечили їх повернення на територію, підконтрольну українському уряду.

«Російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 30 осіб», — сказано в повідомленні.

Також українські прикордонники виявили п’ять осіб, які намагалися потрапити в Україну за підробленими документами.

«Прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. В Нацполіцію направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних злочинів», — додали в МВС.

Нарешті зазначається, що сепаратисти всіляко перешкоджають переміщенню через пункти пропуску і блокують рух на своїх КПВВ.

«З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в Станиці Луганській», — підсумували в міністерстві.

Нагадаємо, що раніше в ОБСЄ заявили про зниження напруженості на Донбасі. Кількість порушень режиму припинення вогню на лінії зіткнення на сході України за останні тижні знизилася, заявили в ОБСЄ.

Також повідомлялося, що президент Володимир Зеленський побував на передовій на Донбасі. Глава держави вручив бійцям нагороди і цінні подарунки, а також пообідав з військовослужбовцями.

Джерело