Шмигаль розповів про запуск Фондового ринку

Фото: РБК-Украина Шмигаль розповів про концепцію створення Фондового ринку

Кабмін планує запускати Фондовий ринок паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи.

В Україні запускати Фондовий ринок планують паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Facebook в суботу, 12 червня.

«Фондовий ринок планується запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи, що сприятиме його розвитку. Також, в рамках концепції створення Фондового ринку планується розвиток товарної біржі, де буде відбуватися торгівля сільськогосподарською продукцією, енергетичними товарами тощо. Створення разом з інституційними інвесторами і міжнародними партнерами єдиного товарного ринку дозволить залучити на нього значно більше іноземних гравців, від чого точно виграє український бізнес і держава», — наголосив Шмигаль.

Прем’єр нагадав, що Кабмін, ЄБРР, ACC і USAID уклали Меморандум про створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу і товарних ринках.

«Це важливий крок для створення Фондового ринку в Україні. Наші громадяни отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий і дешевший ресурс для розвитку власних підприємств. Підвищиться рівень прозорості та якість корпоративного управління. Держава отримає збільшення інвестицій — нові робочі місця — економічний розвиток», — додав Шмигаль.

Шмигаль обіцяє стійке відновлення економіки

Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль озвучив при затвердженні державного бюджету на три роки. Влада обіцяє зростання зарплат на 8-10% в рік, долар не вище 29 гривень і зростання ВВП близько 5% в 2023 році.

Джерело