Колишній працівник СБУ, якого підозрюють у замовному вбивстві, тісно співпрацював з суддею ОАСК Вовком. Про це говориться в розслідуванні «Слідство.Інфо».


«Слідство.Інфо» опублікувало розслідування в якому Дмитро Нескоромний підозрюється в тісних зв’язках з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. За даними журналістів, співробітник СБУ з суддею регулярно обмінювалися послугами та мали тривалі дружні стосунки.

«У розпорядженні журналістів є записи розмов з кабінету голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка. Згідно з цими «плівками», Нескоромний регулярно відвідував кабінет судді протягом зими-весни 2019 року. Тоді він був заступником начальника Головного управління СБУ в Києві та Київській області. І періодично звертався до Павла Вовка з проханнями», — йдеться на сайті медіа.

Журналісти з’ясували, що Нескоромний просив суддю «вирішити» проти будівельної компанії «Альтком» на користь банку. Вовк також звертався до Нескоромного по допомогу. Зокрема, з цих розмов випливає, що сам екс-високопосадовець організовував перевірку кабінетів суддів на предмет прослуховуючих пристроїв. Але знайти їх фахівцям з СБУ тоді так і не вдалося.

Прослушку тоді не знайшли, але аудіозаписів з кабінету Вовка — повно. І там багато цікавого. Так що імідж «рішали» просто вдало доповнив вже відому характеристику Нескоромного, як любителя новорічних привітань Путіна.

Цікаво, НАБУ візьме плівки до розгляду, як докази корупції обох фігурантів — і Нескоромного і Вовка? В кінці-кінців, треба ж відпрацьовувати свої зарплати всерйоз, а не бігати по Києву за Вовком, і виставляти всю антикорупційну систему на посміховисько.

Відомо, що «Слідство.Інфо» намагалося зв’язатися з Дмитром Нескоромним, але його український номер телефону наразі вимкнено.

Джерело