Спецназівці провели навчання на морі в екстремальних умовах

Фото: Госпогранслужба Украины Спецназівці відпрацьовували дії у нестандартній ситуації

Вперше збори проводилися відразу у трьох різних локаціях. Також вперше відпрацьовувався широкий спектр різновидів штурмових і водолазних спусків.

  Правоохоронці різних підрозділів два тижні проводили навчання в Чорному морі з водолазної та спецпідготовки. Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 3 серпня.   На островах Первомайський, Березань і на Тендрівській косі тренувалися представники спецпідрозділів морської охорони Держприкордонслужби, Військово-морських сил, Сил спецоперацій ЗСУ, Нацгвардії, поліцейського Корд, ДБР і Управління держохорони.   Спецназівці відпрацьовували дії у нестандартній ситуації поблизу місця дислокації; плавали на 500 і 1000 метрів; надавали першу допомогу аварійному водолазу; проводили водолазні спуски і роботи на малих і середніх глибинах; тренувалися на підводне орієнтування і зв’язок; обстежили підводну частину корпусу затонулого судна вночі.   Вперше збори проводилися відразу в трьох різних локаціях, також вперше відпрацьовувався і такий широкий спектр різновидів штурмових і водолазних спусків.   «Занурення біля Первомайського відбувалися в умовах обмеженої, а іноді фактично нульової видимості… А підводна частина навколо острова Березань, переважно, скеляста, з величезними валунами — в таких умовах ми тренувалися вперше», — розповів командир відділу спеціальних дій Одеського загону морської охорони.   Під час тренувальних спусків із вертольота бійці відточували навички безпарашутного десантування у воду штурмовим способом і на суші — за допомогою системи «адаптер» і з використанням спеціальних спускових пристроїв.   Під час стрілянини з борта малого катера Бриг моряки-прикордонники відточували вогонь по морській цілі, переслідування і вогонь по судну-порушникові, висадку групи на необладнане узбережжя.  

  Раніше повідомлялося, що підрозділ ВМС прибув до Румунії. У багатонаціональних протимінних водолазних навчаннях також братимуть участь представники США, Болгарії, Румунії та Грузії.   Також стало відомо, що в Азовському морі пройшли нічні навчання прикордонників і ВМС.      

Джерело