Тупицького викликають в Офіс генпрокурора

Фото: из открытых источников Олександр Тупицький

Суддя повинен з’явитися в ОГП у п’ятницю для вручення підозри у кримінальній справі про держзраду від 30 жовтня минулого року.

  Суддю Олександра Тупицького викликали в Офіс генпрокурора, щоб вручити повідомлення про підозру, написав увечері в середу, 14 липня, його адвокат Ростислав Кравець у Facebook.   «О 21:55 доставили повістку. На завтра викликають для вручення нової підозри», — йдеться в повідомленні.   Згідно з документом, Тупицького викликають у Генпрокуратуру на п’ятницю 16 липня в рамках кримінальної справи від 30 жовтня 2020 року про державну зраду.  

Тупицького викликають в Офіс генпрокурора

  Нагадаємо, напередодні Верховний суд визнав протиправним і скасував указ президента Володимира Зеленського про скасування указу про призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду. У суді пояснили, що, згідно з Конституцією України, глава держави може видавати укази про призначення суддів, але не про звільнення.   У Зеленського рішення Верховного суду назвали підготовкою до спроби знищення судової реформи в Україні через важелі Конституційного суду.    

Джерело