Служба безпеки України попередила незаконне відшкодування ПДВ на велетенську суму – майже 1 мільярд гривень. Оперативники встановили низку фірм, які займались махінаціями з безтоварними операціями.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ

У СБУ попередили незаконноне відшкодуванню ПДВ майже на один мільярд гривень

4 березня цього року Служба безпеки України попередила незаконне відшкодування податку на додану вартість на майже 1 мільярд гривень. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

У ході проведення комплексу заходів, оперативники спецслужби встановили низку фірм, фінансово-господарська діяльність яких полягала у проведенні фіктивних безтоварних операцій, які дозволяли претендувати на безпідставне відшкодування ПДВ з Державного Бюджету.

За матеріалами СБ України, органами Державної податкової служби проведено низку контрольно-перевірочних заходів, внаслідок чого зменшено задекларовані суми бюджетного відшкодування ПДВ на суму 992,3 млн грн.

Заходи проводились Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України спільно з Державною податковою службою України.