В Україні за тиждень загинули на пожежах і потонули 40 осіб

Фото: ГСЧС (архивное фото) Орієнтовні збитки від пожеж склали понад 4 млн гривень

Співробітники ДСНС ліквідували 1277 пожеж. Вдалося врятувати 29 осіб. Не допущено знищення вогнем 399 будинків і 27 одиниць техніки.

Протягом минулого тижня в результаті пожеж в Україні загинули 28 людей, а на водних об’єктах — 12. Про це повідомляє ДСНС вранці в понеділок, 26 квітня.

Зазначено, що всього було зареєстровано 1854 надзвичайних події. В результаті вжитих співробітниками ДСНС заходів врятовано 29 осіб.

Ліквідовано 1277 пожеж, врятовано на пожежах 29 осіб і не допущено знищення вогнем 399 будинків і 27 одиниць техніки. Під час пожеж загинули 28 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять понад 4 млн гривень.

Протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 388 виїздів, в ході яких виявлено, вилучено та знищено 1460 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, минулого тижня в місті Рубіжне Луганської області сталася пожежа на території військової частини. Тоді постраждали троє військових. Також згоріли кілька бензовозів.

Також повідомлялося, що в Луцьку під час пожежі загинули три людини. Пожежники врятували дитину, яку винесли із задимленого будинку. Її вдалося реанімувати.

Джерело