Тарифи перешкоджають просуванню України у Європі

Укрзалізниця, вантажні перевезення

Укрзалізниця, вантажні перевезення

Зменшення вартості перевезень вантажів залізницею стимулюватиме економіку України. Про це заявив керівник групи IiPCM управління державними інвестиціями в транспортній галузі Менеджмент циклу інфраструктурного проекту Еббі Адхамі.

Він підкреслив: для України важливо зберегти статус транзитної держави, і знижувати вартість перевезення вантажів залізницею, що дозволить виробникам успішно конкурувати на європейських ринках.

«Кожен Долар, доданий до вартості транспортування продукту, робить цей продукт менш конкурентоспроможним. Тому в той час, коли європейські кордони відкриті, критично важливо, щоб вартість транспорту була мінімальною», — пояснив Адхамі.

Крім того, на його думку, зменшення тарифів на перевезення вантажів залізницею може стати стимулом для розвитку економіки країни.

«У довгостроковій перспективі потенціал України, як транзитної країни, величезний. Якщо збільшуються обсяги і конкуренція, то однією з основних цілей для стимулювання економіки, має бути скорочення вартості вантажоперевезень», — вважає Адхамі.

Раніше виконавчий директор Української Асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції Сергій Кудрявцев зазначив, що тарифи «Укрзалізниці» на вантажоперевезення дуже високі, і їх зниження дозволить вітчизняним експортерам конкурувати на світовому ринку.

У свою чергу генеральний директор УНПА» Укркокс » Анатолій Старовойт повідомив, що зниження тарифів на вантажоперевезення залізницею підтримає підприємства гірничо-металургійного комплексу в умовах кризи.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись