У Борисполі затримали кур'єра з кокаїном у шлунку

Фото: СБУ Затримали наркокур’єрів в аеропорту Бориспіль

Багатоетапна спецоперація з виявлення зловмисників завершилася в Міжнародному аеропорту Бориспіль затриманням двох наркокур’єрів з черговими партіями кокаїну.

      СБУ викрила наркотрафік через Міжнародний аеропорт Бориспіль. Зловмисники завозили кокаїн в Україну з однієї із країн Латинської Америки. Про це повідомляє прес-центр СБУ.   За попередніми даними, канал поставки наркотиків організували учасники міжнародного злочинного угруповання.   Багатоетапна спецоперація з виявлення зловмисників завершилася в Міжнародному аеропорту Бориспіль затриманням двох наркокур’єрів з черговими партіями кокаїну.   Один з них приховав «товар» в особистих речах. Інший мав намір перевезти через держкордон більше 1 кг кокаїну в шлунково-кишковому тракті. Загалом під час слідчих дій правоохоронці виявили в наркокур’єрів партію кокаїну загальною вагою 2 кг.   Тривають слідчі дії для встановлення причетності до правопорушення інших осіб.

  Раніше повідомлялося, що в Міжнародному аеропорту Бориспіль СБУ запобігла контрабанді 2,8 кг кокаїну. Затримано наркокур’єра з однієї із країн Латинської Америки.  

Джерело