У Черкасах чиновниця обізвала тих, хто дає дітям рідкісні імена

Фото: facebook.com/Елена Петрова Директор Палацу молоді Олена Петрова

Чиновниця припускала, що батьки повинні «підтримувати наше», а не «займатися нісенітницею».

 

Директор міського Палацу молоді в Черкасах Олена Петрова назвала ублюдками батьків, які дали своїм дітям рідкісні імена. Про це написав у Facebook колишній секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.   Петрова в своєму пості назвала рідкісні імена «херней і безглуздим поєднанням букв».   «Наші імена — це слов’янська класика, а долбо…бам треба випендритися. На кожному рівні в Україні є свій прошарок суспільства, який здає її інтереси. Батьки-виродки називають дітей закордонними іменами замість того, щоб підтримувати наше», — написала Петрова.  

У Черкасах чиновниця обізвала тих, хто дає дітям рідкісні імена

  Радуцького обурив такий пост і він висловив думку, що «людина з таким світоглядом повинна піти у відставку».   Ситуацію порталу Прочерк прокоментували в Черкаській міськраді. Так, в.о. глави департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов назвав ситуацію неприємною.   «Не дивлячись на те, що Faceboоk є майданчиком для приватних висловлювань, але оскільки людина є керівником, то ми з нею вже проводимо певну роботу, назвемо її виховної. Відповідні висновки зробимо, в подальшому, я впевнений, таких коментарів не буде», — сказав Бєлов.   Пізніше Петрова відредагувала свій пост.  

У Черкасах чиновниця обізвала тих, хто дає дітям рідкісні імена

  Також чиновниця написала пост-вибачення за свої слова.   «Спочатку приношу вибачення всім, кого ці коментарі образили. Не збиралася це робити, як і в цілому давати оцінку особистому вибору батьків. Особливо тепер, коли є велика кількість інтернаціональних сімей… і можуть мати місце навіть самі незвичайні для українського сприйняття імена», — написала вона.   Чиновниця додала, що вона особисто підтримує такі українські імена, як Тетяна, Олесь, Світлана, Іван, Олексій тощо.   «Коментарі були в соціальній мережі, несли особисту думку і приватний характер. Тому, до роботи ніякого відношення не мали. Прошу такими їх і сприймати», — підсумувала вона.   Нагадаємо, в Міністерстві юстиції назвали найпопулярніші й рідкісні імена новонароджених, яким віддавали перевагу українці в першому півріччі 2021 року.         Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело