У колонії на території "ДНР" вбили трьох громадян України

Фото: Корреспондент.net У колонії сталося вбивство трьох засуджених громадян України

Один з трьох убитих громадян — чемпіон України, дзюдоїст із Запоріжжя Євген Сотников, другий — Олександр Давидов, ім’я третього невідоме.

У Кіровській виправній колонії №33, яка розташована на території так званої «ДНР», 6 серпня вбили трьох засуджених громадян України. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на радника глави української делегації в Тристоронній контактній групі Гайде Різаєву.

«Усі вони були засудженими ще до початку війни і відбували покарання на непідконтрольній території. За що вбили — точно сказати неможливо. Навіть якщо це був бунт всередині колонії і з’ясування особистих стосунків між засудженими, то йому повинні були запобігти», — сказала Різаєва.

За її словами, один з трьох убитих громадян — чемпіон України, дзюдоїст із Запоріжжя Євген Сотников, раніше судимий за вбивство 18-річного хлопця.

«Відоме прізвище ще одного вбитого — це Давидов Олександр. До мене звернулися його рідні, які проживають на території України, з проханням посприяти у видачі тіла на нашу територію. А слід третього вбитого загубився десь у реанімації Донецька. Відомо, що його відвезли в реанімацію, там він через кілька годин помер… але, інформацію про нього ретельно приховують», — розповіла Різаєва.

Як повідомлялося раніше, співробітники Служби безпеки України заблокували масштабну схему фінансування учасників незаконних збройних формувань.

Правоохоронці викрили схему оздоровлення сепаратистів у Криму

Джерело