У Криму максимальний приріст COVID-хворих за п'ять місяців

Фото: Сергей Аксенов / Facebook У Криму погіршується ситуація з коронавірусом

З початку пандемії в Криму виявили близько 46 тисяч випадків зараження коронавірусом. Одужали понад 40 тисяч осіб, померло близько 1,5 тисяч.

В анексованому Криму зареєстрований найвищий за п’ять місяців добовий приріст заражень коронавірусом COVID-19. Підтверджено 178 випадків хвороби, повідомив так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов на своїй сторінці у Facebook у неділю, 20 червня.

«За 19 червня на території Республіки Крим зареєстровано 178 випадків коронавірусної інфекції. Із загальної кількості захворілих 119 виявлені під час звернення за медичною допомогою, 54 — серед контактних за раніше зареєстрованими випадками, п’ять випадків привезені з-за кордону», — написав Аксьонов.

Він додав, що кількість осіб, які видужали, за добу становить 57, видужали за весь період — 42 262 особи.

З початку пандемії в Криму виявили близько 46 тисяч випадків зараження коронавірусом. Одужали понад 40 тисяч осіб, померло близько 1,5 тисяч. На лікуванні перебувають понад 2 тисяч пацієнтів.

З 1 березня в Криму скасували більшу частину обмежень для бізнесу, дозволені виставки та банкети. Під забороною знаходяться масові заходи, заповнення кінотеатрів і театрів допускається на 75%, кафе і ресторанів — на 50%, зберігається масковий режим і соціальне дистанціювання.

Нагадаємо, за останні 24 години в Україні виявили менше 500 нових випадків коронавірусу. Приріст знижується третю добу поспіль.

Раніше глава МОЗ Віктор Ляшко назвав терміни нової хвилі коронавірусу в Україні. За його словами, зростання захворюваності на COVID-19 може збігатися з сезонним грипом та грипоподібними захворюваннями.

 

Джерело