У Криму російські силовики увірвалися в храм ПЦУ

Фото: Голос Крыма Російські силовики складають протоколи в селі Балки

Настоятель храму здійснював нібито незаконні дії, здійснюючи молитву в приміщенні в невідповідність з російським законодавством.

У анексованому Криму представники «силових структур» окупаційної влади увірвалися в приміщення чоловічого монастиря Святого Димитрія Солунського Православної церкви України під час богослужіння в селі Балки Білогірського району. Про це повідомляє Голос Криму в неділю, 8 серпня.

Зазначено, що ці дії вчинили слідчі «Центру протидії екстремізму» з Сімферополя, керівником яких є майор Володимир Горєванов.

Настоятеля монастиря архімандрита Даміана змусили зупинити ранкове богослужіння. Свої дії силовики пояснили тим, що настоятель храму здійснює нібито незаконні дії, здійснюючи молитву в приміщенні в невідповідність з російським законодавством. Діють вони за рішенням «Міністерства юстиції Республіки Крим».

«Службу заборонили проводити, всіх змусили вийти на подвір’я монастиря і почали складати протоколи», — повідомив митрополит Климент Сімферопольський і Кримський ПЦУ.

Чоловічий монастир Святого Димитрія Солунського Православної церкви України Криму є одним з семи парафіяльних структур Православної Церкви України Криму, залишилися і надалі здійснюють молебні в окупованому Криму.

Раніше повідомлялося, що в Євпаторії російські силовики знову прийшли з обшуками до кримських татар. Вони обшукали будинок 57-річного Алі Ібрагімова і його 27-річного сина Мустафи Ібрагімова.

У Криму українця засудили до восьми місяців обмеження волі

Джерело