У Криму вперше виявили британський штам COVID-19

Британський штам у Криму виявили в результаті лабораторних досліджень

Кримчани, які повернулися з Великобританії, на коронавірус не захворіли, стверджують в Росспоживнагляді.

У анексованому Криму підтверджено перший випадок британського штаму коронавірусу COVID-19. Під наглядом перебуває одна людина, повідомляє РИА Новости з посиланням на Росспоживнагляд у суботу, 1 травня.

«Проводяться заходи із контролю і моніторингу цієї ситуації і за особами, які прилітають із Сполученого Королівства Великобританії. Такі особи повинні перебувати в режимі самоізоляції, список після їх прильоту передається в МВС для контролю. Їх небагато, сьогодні під наглядом одна людина», — йдеться в повідомленні.

Зазначено, що британський штам був виявлений в результаті лабораторних досліджень, клінічних ознак захворювання не було виявлено. При цьому кримчани, які повернулися з Великобританії, не захворіли. Але всі вони зобов’язані здати два ПЛР-тести.

У Росспоживнагляді запевнили, що на сьогоднішній день немає інформації про те, що в Крим завезений індійський штам.

Раніше повідомлялося, що британський штам COVID-19 має критичні зміни в Україні. Мутований в країні вірус може поширюватися ще швидше і викликати більш складний перебіг хвороби.

Також повідомлялося, що в Україні британський штам привезли заробітчани. Перші випадки виявили у трудових мігрантів в Івано-Франківській області.

Джерело