У Мелітополі створили картину з черешні

Фото: 061.ua Над виготовленням картини з черешні працювали викладачі художньої школи

Темні «тони» картини отримали завдяки популярному сорту Валерій Чкалов, жовтуваті — черешня Дрогана і Рожева черешня дала відповідний тон.

У Мелітополі відбувся фестиваль Черешнево 2021, в рамках якого була створена найбільша в Україні картина з черешні, яка вважається символом міста. Про це напередодні повідомила місцева міськрада.

«У рамках фестивалю було продемонстровано наймасштабнішу картину України з черешні. На її виготовлення викладачі художньої школи витратили 330 кілограмів черешні. Розміри картини вражають — 7 на 3 метри», — йдеться в повідомленні.

Видання 061.ua уточнює, що темні «тони» картини отримали завдяки популярному сорту Валерій Чкалов, жовтуваті — черешня Дрогана і Рожева черешня дала відповідний тон. Над її виготовленням працювали викладачі художньої школи.

В ході фестивалю також розігрували подарунки і варили черешневе варення. А всім, хто відвідав фестиваль у червоному, випала нагода отримати безкоштовну порцію морозива.

У квітні повідомлялося, що Україна може залишитися без черешні через похолодання. У Мелітополі, де розташовано безліч садів черешні, температура повітря вночі опускалася до 3-4 градусів нижче нуля. Також під питанням урожай абрикосів.

На ринках Одеси першу черешню продають поштучно

Джерело