У ТКГ спрогнозували нове загострення на Донбасі

Фото: Пресс-центр штаба ООС / Facebook Ближче до літа на Донбасі буде нове загострення, вважають в ТКГ

Переговори щодо Донбасу зайшли в глухий кут і зрушити їх може тільки втручання США, вважає радник української делегації в ТКГ.

Загострення в зоні ООС неминуче і його слід чекати ближче до літа. Про це в неділю, 14 лютого, заявив радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу Україна 24.

«Я вважаю, що воно (загострення ситуації на Донбасі — ред.) не просто можливе, воно практично неминуче, рано чи пізно. Кремль не залишить спроб продавити нас силою. Я не беруся назвати точну дату, хоча є ознаки, що може бути цієї навесні, ближче до літа», — поділився думкою Арестович.

За його словами, переговори щодо Донбасу йдуть дуже мляво, а перемир’я «підвішене на волосині».

«Оскільки ситуація практично зайшла в глухий кут і залишається спроба скористатися допомогою США, то, можливо, це допоможе, більше сподіватися нема на що. Але я на 100% впевнений, що Росія готує якийсь нехороший сюрприз, і це в тому чи іншому варіанті обернеться загостренням на фронті», — зазначив радник.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський відправив на Донбас військове керівництво через загибель трьох українських військових — капітана Олександра Войтенка і старших солдатів В’ячеслава Алексєєнка та Дмитра Мироненка.

Кравчук: США формують нову стратегію щодо Донбасу

Джерело