У ВООЗ дали прогноз нової хвилі COVID в Україні

Нової хвилі пандемії не уникнути, вважають у ВООЗ

Нова хвиля захворюваності на коронавірус почнеться ближче до осені, вважають у ВООЗ. Це пов’язують з поширенням штаму Дельта.

Нова хвиля коронавірусу в Україні почнеться в найближчий місяць і триватиме до зими. Такий прогноз дав глава Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт, пише УНІАН у понеділок, 26 липня.

      Він закликав вакцинуватися, поки в Україні широко не поширився штам Дельта.   «Точну відповідь дати важко. Але, незважаючи на наявні дані, широке поширення Дельта, заходи охорони громадського здоров’я та соціальні заходи, охоплення вакцинацією та інші параметри, прогнозуємо, що випадки інфікування і госпіталізації почнуть рецидувати в кінці серпня — початку вересня і триватимуть до зими, в залежності від дій уряду і розширення масштабів вакцинації», — вважає представник ВООЗ.   Відзначимо, що не враховуючи вихідних, в Україні вже близько тижня зростає кількість активних випадків коронавірусу — приріст хворих перевищує число видужалих.   Нагадаємо, в кінці липня в Україні були виявлені перші випадки штаму Дельта. Пізніше штам Дельта підтвердили на Закарпатті, в Києві та у Львівській області.      

Джерело