У Зеленського заперечують перенесення зустрічі з Байденом

Фото: president.gov.ua В ОП назвали терміни поїздки Зеленського в Вашингтон

Прес-секретар президента заявив, що поїздка відбудеться в останніх числах липня або в перших числах серпня.

В Офісі президента заперечують інформацію, що з’явилася в ЗМІ про те, що зустріч президента Володимира Зеленського з лідером США Джо Байденом переноситься на другу половину серпня. Про це в суботу, 17 липня, заявив прес-секретар президента Сергій Никифоров у коментарі Суспільному.

«Зустріч планується на останні дні липня, перші дні серпня, приблизно в цьому діапазоні».

Він також додав, що дата зустрічі змістилася з протокольних і логістичних причин, і порадив «не робити з цього трагедію».

При цьому представник президента заперечує інформацію ЗМІ про те, що Білий дім відклав зустріч нібито через скандал зі зміною керівництва НАК Нафтогаз.

«Ця інформація не є правдою. Зустріч активно готують, дати узгоджують», — заявив представник Зеленського, додавши, що ніхто ультиматумів не ставить.

Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що візит Зеленського в США відбудеться не раніше середини серпня, а не в липні, як очікувалося.

Сам Зеленський раніше повідомляв, що його візит до Вашингтона повинен відбутися в липні. Про це він заявив після телефонної розмови з Байденом 7 червня.

Тим часом, в адміністрації президента США Джо Байдена днями заявили, що не називали місяць візиту, але він повинен відбутися влітку.

Джерело