У Зеленського заперечують скасування зустрічі з Байденом

Фото: 9news.livejournal.com В Офісі Зеленського розповіли про підготовку візиту в США

В Офісі президента розповіли про підготовку візиту і про те, які питання будуть підніматися в ході переговорів.

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква заявив, що президент Володимир Зеленський під час свого візиту в США планує обговорити з американською адміністрацією широкий спектр двосторонніх відносин. Про це він сказав в інтерв’ю Телеграфу, яке було опубліковано в суботу, 10 липня.

Зокрема, Жовква відповів на питання про те, чи відповідає дійсності інформація, що зустріч президентів США і України скасована.

«Це спекуляції. Не було ніяких відмін. А ось що було — це телефонні розмови президента Байдена і президента Зеленського. Не так багато лідерів вже мали можливість двічі поговорити з президентом Байденом. Візит відбудеться. Ми його готуємо з підвищеною відповідальністю», — сказав Жовква.

За його словами, під час цього візиту українська сторона планує обговорити широкий спектр двосторонніх відносин. Мова піде і про безпеку і оборону, і про ситуацію в Донецькій і Луганській областях.

«Йде комунікація в цьому на відповідних рівнях — керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак постійно спілкується з офіційними представниками американської сторони. Також йтиметься про економічне співробітництво, про нові економічні проекти, підвищення товарообігу, який до пандемії становив до 4 млрд дол. США щорічно і має всі шанси бути збільшений», — додав заступник керівника.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформацію про те, що візит Зеленського в Сполучені Штати Америки в липні скасований нібито через зміну керівництва Нафтогазу.

Раніше в МЗС України повідомили, що конкретна дата візиту поки не призначена, але американська сторона запропонувала Києву кінець липня.

Нагадаємо, що раніше США розповіли, чого чекають перед візитом Зеленського — реальні результати щодо конкретних реформ в Україні.

Джерело