Україна повернула п'ять пацієнтів з Білорусі

Фото: Дмитрий Кулеба / Facebook Андрій Іванов (на фото — в центрі) повернувся на батьківщину

Вночі кордон Білорусі і України перетнув реанімобіль з Андрієм Івановим, який знаходився в Мінську в зв’язку з операцією з пересадки нирки.

Влада України повернула з Білорусі п’ять осіб, які перебували на лікуванні в цій країні. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook в неділю, 13 червня.

«Ми вже повернули в Україну п’ятьох пацієнтів, які звернулися за допомогою — і я вдячний за співпрацю Харківській, Рівненській, Київській та Черкаській ОДА, а також народним депутатам фракції Слуга народу», — написав Кулеба.

Також міністр повідомив, що сьогодні вночі кордон Білорусі і України перетнув реанімобіль з Андрієм Івановим, який перебував у Мінську в зв’язку з операцією з пересадки нирки. Чоловік не зміг повернутися на батьківщину після введення заборони на авіасполучення з Білоруссю.

За словами Кулеби, ще одна людина, яка хоче повернутися в Україну, повинна вирішити, коли саме це має статися.

Раніше повідомлялось, що в Білорусі перебувають 26 громадян України, які отримують медичну допомогу (трансплантація органів, кісткового мозку, імунотерапія). Ще четверо українців проходили обстеження.

Джерело