З початку липня потонули 310 українців

Фото: ГСЧС На водоймах України регулярно відбуваються трагічні інциденти

Серед людей, які потонули в цьому місяці, майже 40 дітей. Всього з початку поточного року втопилися 859 осіб.

З початку липня зафіксовано 310 випадків утоплення, серед них — 40 дитячих смертей. Про це повідомили в ДСНС України.

За їхньою інформацією, з початку 2021 року втопилися 859 осіб.

Серед найпоширеніших причин нещасних випадків на воді рятувальники називають купання в необладнаних для цього місцях, купання в нетверезому стані і самостійне відвідування водойм дітьми.

Зокрема, 23 липня на ставку в с. Лозувата Вінницького району силами ДПРЧ-21 м. Липовець в складі 5 осіб і 2 од. техніки знайдено, вилучено з води та передане працівникам поліції тіло чоловіка 1962 року народження, який потонув під час купання. Схожий випадок стався і в Київській області, де на р. Стугна в м. Обухів потонув чоловік 1988 року народження.

«Дивом вдалося уникнути біди в Запорізькій області. Там за добу 23 липня рятувальники тричі залучалися для надання допомоги відпочиваючим на Азовському морі, яких віднесло від берега на плавзасобах. Йдеться про катамарани і надувні матраци», — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в курортній Затоці відпочиваючий з Черкаської області зі своїм 13-річним сином пішли купатися на море. Через деякий час тіло чоловіка дістали з води. Дитину досі не знайшли.

Також стало відомо, що в Харківській області дівчинка потонула в заводській водоймі. Під час прогулянки з друзями біля води дитина послизнулася і впала у воду.

Джерело