Зеленський презентує концепцію святкування Дня незалежності

Фото: Информатор Зеленський виступить на форумі Україна 30

Гості та спікери форуму Україна 30 проінформують про те, які офіційні і розважальні заходи заплановані до 30-річчя незалежності держави та Дня прапора.

Презентація концепції святкування Дня незалежності України відбудеться в ході форуму Україна 30. Участь прийме президент Володимир Зеленський, повідомляє Офіс глави держави в неділю, 1 серпня.

«У понеділок, 2 серпня, об 11:00 в рамках форуму Україна 30 відбудеться презентація концепції святкування Дня незалежності України, в якій візьмуть участь президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська», — йдеться в повідомленні.

Зазначено, що гості і спікери форуму проінформують про те, які офіційні і розважальні заходи заплановані до 30-річчя незалежності держави та Дня прапора, представлять концепцію проведення параду Збройних сил, а також нової президентської нагороди Національна легенда.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповість про гостей, прибуття яких очікується на День Незалежності, а його перший заступник Еміне Джапарова — про проведення інавгураційного саміту Кримської платформи.

Окрему увагу буде приділено питанням безпеки і антиковідним заходам у святкові дні.

Нагадаємо, на урочистості до 30-ї річниці незалежності України витратять близько 100 млн гривень. При цьому сума 5,4 млрд гривень включає витрати на будівництво і модернізацію великих інфраструктурних проектів.

Джерело