Зеленський відреагував на смерть Павлова

Зеленський прокоментував смерть мера його рідного міста

Президент пообіцяв тримати справу під особистим контролем і закликав правоохоронців регулярно звітувати перед суспільством Кривого Рогу.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в понеділок, 16 серпня, заслухає доповідь про перші результати розслідування щодо смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.

«Завтра заслухаю доповідь керівників правоохоронних органів за першими результатами розслідування обставин смерті міського голови Кривого Рогу», — написав Зеленський в Facebook.

За словами президента, він буде тримати справу «під особистим контролем», а «конкретну і перевірену інформацію матимемо після проведення експертиз і перших кроків слідства». Також Зеленський закликав правоохоронців регулярно звітувати перед суспільством Кривого Рогу.

Нагадаємо, що в неділю, 15 серпня, Костянтина Павлова знайшли мертвим на веранді його будинку в селі Вільне Криворізького району. Його смерть підтвердила поліція, відкрили кримінальне провадження. На місці інциденту працюють правоохоронні органи.

Джерело