Зеленський вшанував пам'ять жертв нацистських концтаборів

Фото: Офис президента Зеленський вшанував пам’ять жертв нацистських концтаборів

Від імені президента були покладені квіти до пам’ятних знаків у Національному історико-меморіальному заповіднику і Меморіальному комплексі Бабин Яр в Києві.

У Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів президент України вшанував їхню пам’ять. Про це в неділю, 11 квітня, повідомляє Офіс глави держави.

Від імені Зеленського був встановлений ​​кошик квітів у Меморіальному комплексі Бабин Яр у Києві. Також відбулося покладання квіткових композицій до пам’ятного знаку загиблим у Сирецькому концтаборі і пам’ятного знаку Пам’ять заради майбутнього на території Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр.

«У роки Другої світової війни в нацистських таборах, катівнях, на каторжних роботах Україна втратила безліч своїх синів і дочок. Ми пам’ятаємо про них усіх. У нинішні непрості і тривожні часи українці і весь цивілізований світ повинні продемонструвати особливу єдність, щоб більше ніколи не допустити масштабної війни і навіть можливості повторення подібних жахів», — зазначив глава держави.

Нагадаємо, загиблому в концтаборі українському священику відкрили пам’ятник у Польщі.

Джерело