Зеленський звернувся до українських олімпійців

Фото: скриншот Зеленський записав відео

Глава держави закликав спортсменів подарувати українцям те, що дорожче за всі нагороди — гордість за свою країну.

Президент Володимир Зеленський в п’ятницю, 23 липня, записав відеозвернення до збірної України з нагоди початку Олімпійських ігор в Токіо.

Він зазначив, що завдяки олімпійським спортсменам синьо-жовтий прапор піднімали в різних куточках планети під «Ще не вмерла Україна…».

Зеленський також зазначив, що хоча Олімпіада відбудеться за порожніх трибун, вона не матиме порожніх сердець, оскільки серця українців будуть сповнені підтримки і віри в перемогу своїх олімпійців.

«Подаруйте нам те, що дорожче від золота, срібла і бронзи — це емоції від перемоги, гордість за те, що ми — українці!», — закликав Зеленський, побажавши спортсменам повернутися без травм.

Нагадаємо, після того як на сайті ОІ-2020 з’явилася карта з «російським» Кримом, МЗС України доручило посольствам України в Швейцарії та Японії розібратися в цій ситуації.

Пізніше з сайту Олімпіади прибрали карту з Україною без Криму. Розділ, де раніше була скандальна карта, тимчасово зник з офіційного сайту XXXII Олімпійських ігор в Токіо. Пізніше на сайті розмістили коректну карту України.

Олімпіада-2020: онлайн-трансляція

Джерело