Журналісти опублікували нові записи розмов ексзаступника голови СБУ Дмитра Нескромного, який підозрюється в підготовці замовного вбивства іншого співробітника СБУ Андрія Наумова.

Журналісти вияснили, що екс-заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний, у телефонних розмовах, передає вітання «московській сім’ї» та шкодує, що вперше в житті не встиг переглянути новорічне привітання президента РФ Володимира Путіна. «Українська правда» отримала повне аудіо двох розмов. Слідство позначає їх як «Ч» та «Владика». Першого колишній заступник голови СБУ вітає з Новим роком «за московським часом»:

Н: С Новым годом, новым счастьем! Здоровья, любви. И с днем рождения.
Ч: Спасибо.
Н: По московскому времени поздравляю (смеется)

Другому Нескоромний каже, що не подивився «Володимира Володимировича», якого називає «красенем»:

Владыка: И вам здравия желаю!
Н: Как там? Я прозевал Владимира Владимировича, первый раз в жизни, епрст.
Владыка: Я его посмотрел уже пару раз.
Н: Не, он красавчик. Сила.

Такжож переймається статусом Української православної церкви Московського патріархату та передає привіт «московській родині».

Н: Ну, Владыка, с Новым годом, с новым счастьем.
Владыка: И вас тоже, батенька, дорогой, с праздничком.
Н: Всего самого наилучшего, здоровья, не болеть. Московской нашей там семье – привет. Увидимся уже в новом году – почаевничаем.

Експерти наголошують, що такі записи не лише підтверджують проросійські настрої Нескоромного (в мережі давно гуляла інформація про паспорти РФ його родини), але говорять про його зв’язки із спецслужбами сусідньої держави.

Служба безпеки опублікували аудіозаписи розмов Нескоромного щодо організації злочину.

Нагадаємо, 23 січня стало відомо, що працівника СБУ Юрія Расюка затримали за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного.

Наразі СБУ оголосила Нескоромному про підозру за трьома кримінальними статтями та подала у розшук.

Джерело