Контррозвідкою Служби безпеки України було викрито двох українських громадян, котрих було завербовано ФСБ РФ. Затримані виконували завдання по збору таємних відомостей щодо боєготовності та забезпечення Збройних Сил України.

 

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Контррозвідники СБУ викрили двох українських громадян, які були завербовані ФСБ РФ. Вони виконували завдання зі збору таємних відомостей щодо боєготовності та забезпечення ЗС України. Про це йдеться на сайті Служби.

Для виконання завдання агенти ворожої спецслужби намагалися за гроші завербувати розвідника однієї з військових частин.

Прес-центр СБУ повідомляє, що оперативники спецслужби задокументували наступне: «Агентам поставили завдання отримати секретні документи. Зокрема, про ефективність застосування нових зразків озброєння та військової техніки Збройних Сил України під час проведення АТО/ООС. Вони також мали дізнатись про перспективи оснащення та переозброєння частин і підрозділів української армії».

Агентів російської спецслужби було затримано під час контрольованої передачі «таємних» документів та спроби їх переправлення російським кураторам обумовленими каналами зв’язку.

«Операція відбувалася згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», — йдеться в повідомленні.

Припинення протиправної діяльності відбувалось під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури.

Наразі стосовно викритих агентів ФСБ РФ здійснюються процесуальні заходи за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Знову перемога: СБУ вдалось затримати агентів ФСБ РС, які планували зібрати інформацію про боєготовність ЗС України