https://cdn4.telesco.pe/file/43ea1d3756.mp4?token=rC2TIqW6WdTm0vxV-xlBhtnqgauYNKJLPHgNipUEkotGBRr90eD3kLMarywK0XYwS-V2p1bMf01LoJB3GSOZy6foM4ohB4QRxGf2HQOCphyArVqKIzuxqhfFZn-Yha9aVMTakTb8bAnKF8bkj7wfBMSf-eFU2Zf2RV3QINr9un3ciQubkzID6WhukREPcixixwwpzHtEcnkaNzZzoI8r6hHktWQvWP7CQrSXSjOSQfQPoAgfKgy7xX6bQVDP3C0dEuWfHcEPi1Eke-2-qbJgyx1y-mODtGLtt2hYE9NnkJ_ay7Zw10xmOBMsybGBbzHoktDq0mSFa-ec8xR0hr0n-w

Це вже не Київ, а якийсь Лос-Сантос.

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely