Пʼяний тіп на #Lexus влетів у людей у Павлограді. 21-річний водій пізно ввечері ганяв містом, робив небезпечні маневри, не впорався з керуванням і влетів у лавку, де сиділи дві дівчини.
19-річна дівчина отримала тяжкі травми й зараз у реанімації. Після ДТП водій просто втік, залишивши постраждалу без свідомості.
Його затримали та відправили під варту. Тепер йому загрожує від 3 до 8 років тюрми і до 8 років без прав.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely